GN + FiRwO

Forum stworzone przez i na potrzeby studentów


  • Index
  •  » Stan poczty
  •  » Poczta - materiały na poczcie firwo@o2.pl zostały przeniesione

#1 2008-07-05 21:52:17

Vesper

Pasterz Forum

8085329
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 28

Poczta - materiały na poczcie firwo@o2.pl zostały przeniesione

Materiały na poczcie zostały przeniesione na inny adres
powód:
nazwa firwo wprowadza w błąd - poczta ma za zadanie służyć obu kierunkom- więc użycie samego firwo jest  "połową sukcesu"

NOWY ADRES POCZTY TO:
pwsz-zim@o2.pl
haslo pozostaje bez zmian


The new begining

Offline

 

#2 2008-07-05 23:08:28

erian

Internet Wizard

Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 8

Re: Poczta - materiały na poczcie firwo@o2.pl zostały przeniesione

Myślę ze powinniśmy wrzucać na rapidshare

Offline

 

#3 2008-07-08 21:43:51

Vesper

Pasterz Forum

8085329
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 28

Re: Poczta - materiały na poczcie firwo@o2.pl zostały przeniesione

Może i jest w tym metoda, ale trzeba wziąć pod uwagę, że już ludzie nawykli do korzystania z poczty i ściągania materiałów, uporczywym jest fakt że adres zmieniłem- wydaje mi się, że i tak będzie niezłe zamieszanie.

Poza tym Rrapidshare jest upierdliwy dla "free user " - nie każdy lubi czekać 40 sekund, aż wreszcie będzie mógł ściągnąć pojedynczy plik, a tworzenie "mega-paczki" jest też niestosowne jeżeli np.: na wykładzie nie przepisałeś treści jednego slajdu, a są zdjęcia spakowane (bo pojedynczo zamieszczać na rapidshare to czysty sadyzm lub masochizm).

Poczta daje wbudowaną możliwość wyodrębnienia i ściągnięcia pliku z archiwum *.rar, *.jad, *.iso lub *.zip jeżeli jest w nim zamieszczone do 10 zdjęć w normalnej kompresji, lub kiedy nie są skompresowane lecz tylko złączone w jedno [po co klikać tyle razy - łączysz tylko w archiwum przy zerowej kompresji i wysyłasz]

Tyle że trzeba uważać z zamieszczaniem archiwum - zarówno na poczcie jak i rapidshare - lubią się podczepiać jakieś paskudztwa typu backdor_trojan.hammer [czy jakoś tak]  które instalują się w System Volume Information i bardzo uprzykrzają życie [musiałem usuwać wszystkie partycje dysku i reinstalować wszystko bo JEDEN antywirus dal mu rady- tyle że system na tym ucierpiał - ale dał rade usunąć  ], nie chce już wspominać o bardziej skomplikowanym syfie który instaluje się w BIOS-ie.

Dlatego moja osobista prośba aby uważać na to co się samemu zamieszcza i ściąga - nie ważne czy na poczcie czy na rapidshare czy gdziekolwiek -antywirus i firewall to podstawa
podam tu link do Avast 4.8 dość dobry i darmowy
http://www.avast.com/pol/home-registration.php?lang=POL

jedynym minusem samej instalacji i użytkowania to rejestracja, ale da się przeżyć i nie pozostawia trwałych śladów w psychice


The new begining

Offline

 

#4 2008-09-30 18:19:12

Vesper

Pasterz Forum

8085329
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 28

Re: Poczta - materiały na poczcie firwo@o2.pl zostały przeniesione

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
zgodnie z wcześniejszymi postanowieniami poczta firwo@o2.pl z dniem dzisiejszym przestaje istnieć
jej funkcje przejmuje obecna poczta pwsz-zim@o2.pl
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


The new begining

Offline

 
  • Index
  •  » Stan poczty
  •  » Poczta - materiały na poczcie firwo@o2.pl zostały przeniesione

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.esperanna.pun.pl www.aston50.pun.pl www.smoczahorda.pun.pl www.wb2.pun.pl www.dod-wow.pun.pl